Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

PŁYTY FUNDAMENTOWE BEZ SYSTEMU OGRZEWANIA


Oferujemy państwu płytę fundamentową termicznie izolowaną, pionowo (izolacja Krawędziowa budynku) oraz poziomo warstwami styropianu EPS 100, EPS 200, lub XPS. Izolacja płyty fundamentowej jest dobierana do każdego projektu indywidualnie co pozwala na duże ograniczenie straty ciepła.

 

Wykonanie ogrzewania podłogowego a płyty fundamentowe

 

Jeśli zdecydują się Państwo na płytę fundamentową bez ogrzewania zamiast na płyty fundamentowe grzewcze, w dalszym ciągu jest możliwość wykonania ogrzewania podłogowego w wylewce. Na naszej płycie można instalować również ogrzewanie wodne czy elektryczne. W połączeniu z bardzo dobrze zaizolowaną płytą daje to stabilność i bezpieczeństwo.

Do wykonania płyty fundamentowej używamy materiałów o najwyższej jakości, renomowanych polskich i europejskich firm. Każdy projekt przed wykonaniem jest poddawany dokładnej analizie, a konstrukcja płyty jest opracowana na podstawie konstrukcji budynku oraz warunków geologicznych. Na etapie projektowania dogadywane są kwestie przepustów wodnych prądu oraz kanalizacji. Jest to bardzo ważna kwestia przy budowie płyty fundamentowej, więc warto zastanowić się wcześniej nad rozmieszczeniem przyłączy.


Bankowa13

08-412 Borowie

NIP: 826-101-62-40

 +48 664 745 512

inż. Kryspin Prusiński

   +48 608 083 972

Janusz Prusiński

 biuro@termico.info

      ksztaltki@termico.info

 Facebook       Youtube