Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Budowa płyty fundamentowej - zrób to sam


Samodzielny montaż płyty fundamentowej 

Firma Termico proponuje system do samodzielnego montażu płyty fundamentowej, to rozwiązanie umożliwia budowę płyt fundamentowych w łatwy i szybki sposób.

Z uwagi na wiele głosów głównie ze stron inwestorów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowoczesnego rozwiązania jakim jest wykonanie i dostarczenie gotowej do montażu płyty fundamentowej. Wielu inwestorów za późno orientuje się w sytuacji, gdy chce wykonać płytę fundamentową dla swojego wymarzonego domku i często jest tak, że nie ma terminu, dlatego proponowane przez nas rozwiązanie daje możliwość wykonania płyty samemu lub  "z Sąsiadem "wink

 

Pakiet Montażowy przygotowany jest indywidualnie pod daną inwestycję i składa się z projektu płyty fundamentowej oraz instrukcji montażu.

 

Oferta montażu płyt fundamentowych

 1. inwestor zamawia pakiet (projekt,materiał,elementy montażowe etc.) ale płytę w większości skłąda się z pół produktów,
 2. Inwestor zamawia pakiet (projekt,materiał,elementy montażowe etc.), ale dostarczane elementy konstrukcji są już pocięte na wymiar. Siatki zbrojenia dolnego oraz górnego są już gotowe do wyłożenia nie trzeba ich ciąć na budowie. Zbrojenie obwodowe w postaci belek zamkniętych są już skręcone/spawane ponumerowane i gotowe do wyłożenia, to samo tyczy się z elementami brzegowymi, są już docięte na wymiar.

 

Projekt konstrukcyjno-wykonawczy płyty fundamentowej

Projekt płyty fundamentowej przygotowywany jest przez naszych konstruktorów i dopasowany do warunków gruntowych, jak i technologii zastosowanej przy budowie konkretnego budynku. Stosowane przez nas rozwiązania oraz wiedza i doświadczenie projektantów pozwala na ekonomiczne zaprojektowanie płyty, tak aby nie narazić inwestora na niepotrzebne koszty, spowodowane np. przewymiarowaniem lub stosowaniem przestarzałych rozwiązań.

Pakiet materiałów do samodzielnego montażu płyty fundamentowej

Zestawienie  materiałów niezbędnych do montażu płyty

 

W skład pakietu wchodzą:

 • izolacyjne elementy brzegowe typu L (EPS200 EPS 200 Aqua),
 • izolacja termiczna płyty fundamentowej od strony gruntu (EPS, XPS),
 • izolacja krawędziowa, dodatkowe zabezpieczenie przed podmarzaniem
 • siatki zbrojeniowe do pełnego zbrojenia płyty fundamentowej,
 • konstrukcyjne zbrojenie obwodowe płyty
 • strzemiona oraz kobyłki dystansowe,
 • stopki dystansowe,
 • płytki kolczaste do stabilizacji elementów brzegowych,
 • klej poliuretanowy do uszczelniania elementów brzegowych,
 • siatka podtynkowa i zaprawa elastyczna do szpachlowania elementów brzegowych,
 • rysunki pomocnicze i instrukcje.

Wysyłka na plac budowy 

Transport jest wliczony w cenę ofertową, a dogodny termin dostawy ustalany jest z inwestorem.

POMOC TECHNICZNA (DORADZTWO) 

W trakcie trwania całej inwestycji zapewniamy pomoc telefoniczną. Istnieje możliwość, aby zamówić naszą wizytację na placu budowy w celu doradztwa technicznego. Oczywiście ta usługa jest uzależniona od odległości budowanej płyty od naszej siedziby.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 ksztaltki@termico.info


Bankowa13

08-412 Borowie

NIP: 826-101-62-40

 +48 664 745 512

inż. Kryspin Prusiński

   +48 608 083 972

Janusz Prusiński

 biuro@termico.info

      ksztaltki@termico.info

 Facebook       Youtube