Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

TERMICO

PŁYTY FUNDAMENTOWE Z SYSTEMEM OGRZEWANIA WODNEGO


System ogrzewania wodnego.

Do jego wykonania stosujemy rury fi16-18 są to rury wykonane z polipropylenowe (PP.) oraz rury warstwowe typu PE-X/Al/PE. Pętle systemu grzewczego rozprowadzane są wewnątrz płyty fundamentowej według projektu, całe zasilanie systemu skupia się w jednym miejscu do ogrzewania podłogowego można użyć każdego rodzaju pieca , głównego źródła energii (piec na paliwo stałe, piec gazowy, pompa ciepła itp.) W systemie ogrzewania wodnym jest możliwość regulacji temperatury poszczególnych sekcji budynku.

Jak działa ogrzewanie podłogowe wykonane przez naszą firmę?

Płyta grzewcza, działa jak akumulator termiczny, w razie awarii odda zmagazynowane ciepło. Dzięki temperaturze podłogi 21-24 C nie powstają prądy konwekcyjne, które odpowiadają za rozprzestrzenianie się kurzu, ogrzewanie podłogowe jest ogrzewaniem powierzchniowym, które promieniuje od posadzki i wędruje ku górze, ogrzewanie podłogowe jest najbliższe idealnemu rozkładowi temperatury uwzględniającemu fizjologię człowieka, w ten sposób ogrzewanie podłogowe zapewnia najwyższy komfort cieplny w porównaniu do innych systemów ogrzewania.


Bankowa13

08-412 Borowie

NIP: 826-101-62-40

 +48 664 745 512

inż. Kryspin Prusiński

   +48 608 083 972

Janusz Prusiński

 biuro@termico.info

 Facebook       Youtube